Homepage Profil spoločnosti Služby Náš tím Kontakt Prievidza Kontakt Topoľčany Benefity pre klientov VPS Reklamačný poriadok Ochrana osobných údajov
Druh:
Kategória:
Kraj / okres:
Obec:
Cena nehnuteľnosti do:

Zoznam nehnuteľností

Kategória

Lokalita

TOP ponuka

NA PREDAJ, 4 izbový rodinný dom - kompletná rekonštrukcia  (pozemok 550 m2), Piešťanská ul., Moravany nad Váhom Piešťanská, Moravany nad Váhom (okres Piešťany)
157 000 €
REALITY COMFORT - NA PREDAJ objekt pre obchod a služby - VÝBORNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ! Pažiť, Pažiť (okres Partizánske)
0 €
REALITNÁ ÚNIA SR

ZĽAVA na nákup alebo služby v kuchynskom štúdiu PEGAS

Realitná kancelária REALITY COMFORT  PRIEVIDZA v spolupráci s kuchynským štúdiom Pegas v Prievidzi pripravila pre všetkých svojich klientov zaujímavý BONUS. 

Každý klient, ktorý uskutoční predaj alebo kúpu nehnuteľnosti cez našu realitnú kanceláriu, dostane ako poďakovanie zľavu vo výške 15% na nákup alebo služby v kuchynskom štúdiu PEGAS.

Bližšie informácie ako využiť náš bonus Vám  poskytneme osobne v našej realitnej kancelárii alebo telefonicky na č. 0907 590 654.

 

 

 

POUKAZ na zľavu pri nákupe úsporného kúrenia

Realitná kancelária REALITY COMFORT Prievidza v exkluzívnej spolupráci so spoločnosťou ERPA Plus, s.r.o. pripravili pre všetkých klientov, ktorí prejavia záujem o úsporné kúrenie FIRST Heatingzaujímavý finančný bonus. 

Každý klient, ktorý uskutoční predaj alebo kúpu nehnuteľnosti cez našu realitnú kanceláriu, dostane DARČEKOVÚ POUKÁŽKU, ktorá ho oprávňuje na zľavu vo výške 10% z celkovej ceny kúrenia!

Bližšie informácie Vám radi poskytneme osobne v našej realitnej kancelárii alebo telefonicky na č. 0907 590 654.